Máme už jen 300 ks Chronologické Mapy v CZ

Vážení čtenáři,

dovolujeme si Vám oznámit, že máme v současné době posledních 300 ks výtisků CHRONOLOGICKÉ MAPY SVĚTOVÝCH DĚJIN z limitované serie 1.000 ks. Tato limitovaná serie si u vás čtenářů získala největší oblibu. Díky Bohu jsme mohli vydat tutu limitovanou serii s aktualizací v roce 2022. Nikdo z našeho TEAMU netušil, jak bude úspěšná tato aktualizovaná verze, která končí v únoru 2022 COVID 19 / VÁLKOU NA UKRAJINĚ.

Naše poděkování patří všem partnerům a halvně vám čtenářům, kteří jste zakopili naší knihu & mapu Chronologie Lidstva. Zvláštní poděkování patří těm co nám v roce 2019 pomohli zrealizovat tuto myšlenku, bez jejich finanční podpory by jsme nikdy mapy nemohli vydat.

Pro zajímavost si dovolíme odkaz na dva články o vzniku našeho projektu, které uvěřejnili na svých www IDnes a Czech Industry.

IDNES

https://sdeleni.idnes.cz/hobby/klenot-britske-literatury-po-21-letech-v-ceskem-jazyce-opet-v-prodeji.A230113_105440_hobby-sdeleni_hradr

CZECHINDUSTRY

https://www.casopisczechindustry.cz/products/narodni-klenot-britske-literatury-po-21-letech-opet-v-prodeji-v-ceskem-jazyce/

Krásný den přeje

Zbyněk Čep

Vydavatel & spoluautor Chronologické Mapy

Kupte si knihu ještě dnes!

Tato kniha bude jedinečná ve vaší knihovně nebo ji můžete koupit jako perfektní dárek pro někoho blízkého.